قوانین و مقررات

در ذیل شرایط و قوانین Recharge24 را مشاهده میکنید، این شرایط محتوی قوانین Recharge24 بوده و شامل تمامی محصولات و خدمات این سایت میباشد. این توافقنامه از یک طرف از جانب Recharge24 و از طرف دیگر از جانب مشتری (شما، شرکت شما، وکیل شما، نماینده شما، جانشین یا مورث شما) از لحظه تایید آن قابل استناد است. 1. کلیه اصول و قوانین وب سایت، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد.
2. وظیفه دانستن قوانین بر عهده مشتریان گرامی است. برای پرهیز از هرگونه سوتفاهم بهتر است قبل از درخواست ها حتما آگاهی خود را در رابطه با سرویس درخواستی بالا ببرید و همچنین قوانین هر بخش را به دقت مطالعه کنید
3. با تغییر قوانین اپراتورهای مربوطه امکان تغییر قوانین فروش وجود دارد.
4. در هنگام پرداخت هزینه‌ی خدمات به مبلغ آن توجه نمایید.
5. در صورت اشتباه وارد نمودن اطلاعات تماس (شامل شماره موبایل و اپراتور و کشور) مسولیت آن به عهده کاربر می‌باشد و سایت هیچ گونه مسولیت در قبال این موضوع ندارد.
6. خرید محصولات سایت فقط در صورت ثبت نام و تأیید شماره تماس امکان پذیر است.
7. طبق قوانین امکان خرید محصولات خارجی شامل (کارت شارژ، گیفت کارت و شارژ سیم کارت های خارجی) کمتر از مبلغ صد هزارتومان وجود ندارد.
8. ثبت نام درسایت به منزله خواندن و پذیرفتن قوانین سایت است
9. ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این صفحه از سوی Recharge24 تغییر یابد، خواهشمندیم چند وقت یکبار این قوانین را مطالعه نمایید.